KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599071
nr 1259 9071
K Börjesson, komposition, signerad. Olja på duk, 43x50
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 3 juni 2019
kl 19:31:41
100 kr
150 kr
200 kr